I Niedziela Wielkiego Postu, 18. 02. 2024 r.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne. 

2. W dzisiejszą niedzielę o godz. 1700 w kościele w Tyczynie rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Zachęcam młodzież do wzięcia udziału.

3. W poniedziałek Msza św. o godz. 700 

4. W środę nowenna do NMP.

5. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego. 

6. W piątek po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej a po nim spotkanie wspólnoty Oazowej.

7. W sobotę spotkanie formacyjne Kręgu Domowego Kościoła.

8. W niedzielę o 1430 nabożeństwo Gorzkich Żali. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych wszystkich, którzy tylko mają czas, zarówno dorosłych jak i młodzież i dzieci.

9. Przyszła II niedziela Wielkiego Postu to Niedziela „Ad Gentes” – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszach św. zbiórka do puszek na cele misyjne. 

10. Parafialna Caritas zachęca do zaangażowania się w pomoc przedświąteczną najbardziej potrzebującym parafianom. Ofiary można składać do skrzyneczki Caritas. Na półce z gazetami są również wyłożone skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Są także do nabycia baranki na stół wielkanocny i paschałki. 

11. Wójt Gminy informuje, że w dniu 22 lutego (czwartek) o godz. 1800 w sali GOK-u w Lubeni odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach programu „Czyste powietrze”.

12.  Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Proszę jeszcze o posprzątanie kościoła w poniedziałek.  Na sobotę do sprzątania prosimy: Alicja Burz, Magdalena Borowiec, Grażyna Purpura, Zofia Dudek, Maria Lasota, Danuta Szczęch i Krystyna Bednarz.


          Do użytku wewnętrznego

Close Menu