VI Niedziela Wielkanocna, 14. 05. 2023r.

1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klasy III. Wszystkie dzieci obejmijmy naszą modlitwą. Przez najbliższy tydzień dzieci będą uczestniczyć w Białym Tygodniu przeżywając pełne uczestnictwo w Eucharystii.

2. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli. Po nabożeństwie majowym próba dla dzieci rocznicowych z klasy IV.

3. W sobotę przypada kolejna rocznica święceń biskupich Ks. Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby. Polecajmy go w modlitwie Bożej Opatrzności.

4. W przyszłą niedzielę na sumie rocznica Komunii św. dzieci z klasy IV.

5. Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie dzisiejszej uroczystości I Komunii Św. Bóg zapłać za złożony dar ołtarza.

6. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca, składka na cele inwestycyjne.

7. W niedzielę 28 maja, będziemy przeżywać uroczystość 600-lecia istnienia naszej miejscowości. Z tej też okazji nastąpią zmiany w godzinach odprawiania Mszy św. Msze św. będą odprawione o godz. 730 i uroczysta suma o godz. 1200. Nie będzie Mszy o godz. 1500. Nabożeństwo majowe będzie odprawione po Mszy porannej.

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Anna Pitera, Maria Solecka, Renata Guzik, Agata Tondera, Zofia Tondera, Dominika Nycz, Danuta Skoczylas i Zofia Szpiech.

do użytku wewnętrznego

Close Menu