XXVI Niedziela zwykła, 25. 09. 2022 r.

1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: we wtorek wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, w środę wspomnienie Św. Wacława, w czwartek święto Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, w piątek wspomnienie Św. Hieronima, w sobotę wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

2. Dzisiaj o godz. 1600 na stadionie w Lubeni mecz charytatywny SAMORZĄDOWCY – KSIĘŻA

3. W poniedziałek Msza św. o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

4. W środę po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas. Zapraszam członków jak również wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu.

5. W czwartek po Mszy św. i nowennie do bł. Józefa adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania

7. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc różańca świętego. Po Mszy św. o godz. 1800 nabożeństwo wynagradzające za grzechy nasze i grzechy świata.

Od następnego poniedziałku Msza św. będzie o godz. 1700 a po niej różaniec.  W niedziele różaniec będzie po Mszy św. o godz. 1500.

Zapraszam do jak najliczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych zarówno dzieci, młodzież i dorosłych. Proszę o podjęcie modlitwy różańcowej przez róże i grupy parafialne. Dla dzieci przewidziane są wyklejanki i drobne upominki.

8. W sobotę o godz. 900 Msza św. i wręczenie różańców kandydatom do bierzmowania z Budziwoja, Drabinianki i Siedlisk. W związku z tym chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek 30 września od godz. 800.

9. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 5380 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, zarówno składającym ofiary w kościele jak i wpłacającym na konto parafialne.

10. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania na godziną 1100 proszę: Józefa Wilk, Krystyna Biśto, Zofia Szpiech, Danuta Kobaka, Anna Bieniek, Beata Mroczka i Grażyna Lassota. Nie trzeba kupować kwiatów do przyozdobienia kościoła.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu