XXII Niedziela zwykła, 28. 08. 2022 r.

1. Dziś w katedrze rzeszowskiej Dożynki Diecezjalne a w przyszłą niedzielę ogólnopolskie dziękczynienie za plony na Jasnej Górze.

Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla ks. Franciszka na inwestycje w parafii w Kamerunie.

2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela i w sobotę wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego.

3. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie. 

4. We wtorek w związku z kongregacją kapłańską Msza św. również będzie odprawiona o godz. 700 – wieczorem Mszy św. nie będzie.

5. W czwartek rozpoczynamy nowy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży o godz. 730. Zapraszam nie tylko uczniów i nauczycieli, ale także rodziców i dziadków, aby modlitwą wesprzeć wysiłek edukacyjny i wychowawczy dzieci, młodzieży i nauczycieli. Przy okazji zachęcam do korzystania z sakramentu pokuty.

6. W pierwszy czwartek po wieczornej Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W pierwszy piątek po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.

8. W pierwszą sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 800. Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Matce Niepokalanej. 

9. Od przyszłej niedzieli będzie odprawiana Msza św. o godz. 1500.

10. Szóstego września (we wtorek) będziemy przeżywać nawiedzenie figury Matki Bożej Fatimskiej w ramach peregrynacji z okazji 30-lecia powstania naszej diecezji. Dokładny program będzie podany w przyszłą niedzielę.

11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Dorota Warzybok, Alfreda Lasota, Andrzej Fendryk, Anna Gugała, Zofia Kasprzyk, Andrzej Borowiec, Jan Warzybok i Władysława Adamczyk. 


Do użytku wewnętrznego

Close Menu