XXVII Niedziela zwykła 4. 10. 2020 r.

1. Dzisiaj Msza św. popołudniowa o godz. 1500 połączona z nabożeństwem różańcowym.

2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, w środę wspomnienie NMP Różańcowej.

3. Msze św. w ciągu tygodniu o godz. 1700 (w poniedziałek również) a po nich nabożeństwo różańcowe.

4. We wtorek na Mszę świętą o godz. 1700 zapraszam dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. Na Mszy świętej zostaną poświęcone i wręczone różańce. Przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i Chórów Anielskich.

5. W środę zmiana tajemnic różańcowych. Po nabożeństwie zapraszam na spotkanie z ks. Maciejem Gierulą połączone z pokazem slajdów „Wędrówka po Ziemi Świętej”. Ks. Maciej jest przewodnikiem po Ziemi Świętej oraz prowadzi Fundację „Pro Spe”, która zajmuje się pomocą potrzebującym w Gruzji. 

6. W  piątek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej. Zapraszamy wszystkich chętnych od IV klasy szkoły podstawowej wzwyż.

7. W przyszła niedzielę będziemy obchodzić XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”.  Po Mszach świętych zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Stanisława Wójt, Helena Baran, Józefa Wilk, Krystyna Biśto, Danuta Kobaka, Zbigniew Szpiech i Anna Witek.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu