II Niedziela po Bożym Narodzeniu, 2. 01.2022 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz Kuby Piecucha.

2. W poniedziałek Msza św. o  godz. 700.

3. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i Chórów Anielskich, a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.

4. W środę po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

5. W czwartek będziemy obchodzić w Kościele Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła, kredy i mirry. Na stoliku z gazetami będą wyłożone zestawy kadzidła i kredy za symboliczną ofiarę. Będziemy polecać Bogu w naszych modlitwach Ks. Biskupów Kazimierza Górnego i Edwarda Białogłowskiego w rocznicę ich konsekracji.

6. W tym roku tak jak jak w poprzednim, z oczywistych względów, nie będzie duszpasterskiej wizyty kolędowej.

W ramach liturgii kolędowej zachęcam do odprawienia w Uroczystość Trzech Króli w gronie rodzinnym specjalnej wieczornej liturgii z błogosławieństwem domu i rodziny. Modlitwa błogosławieństwa jest umieszczona w broszurze kolędowej z ubiegłego roku oraz na stronie internetowej parafii.

W Uroczystość Trzech Króli proszę przynieść do kościoła wodę, którą poświęcimy. Po Mszach św. u ministrantów będzie  można otrzymać specjalne broszury kolędowe na bieżący rok. Przy tej okazji będzie można złożyć ofiary do puszek, które niech będą wyrazem wdzięczności za całoroczną posługę ministrantów.

7. W pierwszy piątek po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Dorota Warzybok, Alfreda Lasota, Wiesława Fendryk, Anna Gugała, Andrzej Borowiec, Władysława Adamczyk i Jan Warzybok.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu