III Niedziela zwykła, 21. 01. 2024 r.

1.Dziś Niedziela Słowa Bożego, która ma na celu uwrażliwić nas na słuchanie i czytanie Pisma św. Zachęcamy, aby jak najczęściej sięgać po Słowo Boże i nim się karmić. 

2. Dzisiaj będziemy gościć na Mszy o godz. 1030 Chór Alba Cantans z parafii Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie – Białej. Po Mszy św. odbędzie się koncert kolęd. Będzie można również nabyć płyty CD z kolędami w wykonaniu chóru. Serdecznie zapraszam.

3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

4. Kościół w liturgii tego tygodnia w środę będzie obchodził wspomnienie św.  Franciszka Salezego, w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w piątek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.

5. Od środy dalszy ciąg wizyty kolędowej:

– w poniedziałek kolędy nie ma

– we wtorek kolędy nie ma

– w środę od 1500 do 2000 (do państwa Gugałów po drugiej stronie kościoła)

– w czwartek od 900 do 1900 (od państwa Kasprzyków w stronę kościoła)

– w piątek kolędy nie ma 

– w sobotę 900 do 1700

6. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700, we wtorek i piątek o godz. 1700.

7. W sobotę spotkanie formacyjne Kręgu Domowego Kościoła.

8. Początek roku to czas rozliczeń podatkowych i możliwość przekazania 1% z podatku na rzecz różnych organizacji pożytku publicznego i chorych. Jak co roku zachęcamy do wsparcia chorych z naszej parafii. 

9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Zofia Szpiech, Wiesław Dudek, Marek Szajna, Iwona Styrylska, Ewelina Niemiec, Witold Bieniek i Beata Mroczka.


Do użytku wewnętrznego

Close Menu