XXIV Niedziela zwykła, 12. 09. 2021 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość  beatyfikacji Czcigodnych Sług Bożych: Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Transmisja Mszy św. w TVP o godz. 1200.

2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę wspomnienie NMP Bolesnej, w czwartek wspomnienie św. Męczenników Korneliusza i Cypriana i w sobotę święto św. Stanisława Kostki .

3. W tym tygodniu przeżywamy XI Tydzień Wychowania pod hasłem „W blasku ojcostwa”.Zapraszam do modlitwy w intencjach związanych z wychowaniem.

4. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

5. W środę po Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów. Serdecznie zapraszam tych, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów.

6. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.

7. W piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VIII SP.

8. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. 

9. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Jan Baran, Teresa Tondera, Wojciech Tatara, Bożena Pieróg – Tsapar, Maria Pączek, Bogusława Pączek, Krystyna Kotula i Małgorzata Woźniak.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu