II Niedziela Wielkiego Postu 28. 02. 2021 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na cele misyjne.

2. W poniedziałek przeżywać będziemy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Msza św. będzie o godz. 700

3. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i zmiana tajemnic różańcowych oraz zbiórka dla ministrantów.

5. W czwartek  wypada święto Św. Kazimierza Królewicza. Pamiętajmy w modlitwie o ks. Bp Kazimierzu Górnym w dniu imienin. Po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W pierwszy piątek po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej a po nim spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII. Na Mszy św. zostaną poświęcone i wręczone krzyże kandydatom do bierzmowania.

7. W sobotę od godz. 8 rano odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Gdyby ktoś w związku z epidemią zrezygnował z odwiedzin to proszę o informację.

8. W sobotę po Mszy św. o 1700 różaniec fatimski i nabożeństwo wynagradzające.

9. W niedzielę o 1430 nabożeństwo Gorzkich Żali. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych wszystkich, którzy tylko mają czas, zarówno dorosłych jak i młodzież i dzieci.

10. Parafialna Caritas zachęca do zaangażowania się w pomoc przedświąteczną najbardziej potrzebującym parafianom. Ofiary można składać do skrzyneczki Caritas. Na półce z gazetami są również wyłożone skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Są także do nabycia baranki na stół wielkanocny i paschałki. 

11. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4180 zł. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę  i przelewane na konto parafialne.

12.  Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Małgorzata Kubicka, Bogusława Barlik, Barbara Micał, Monika Mirowska, Paweł Lasota, Małgorzata Wolan, Elżbieta Baran.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu