XIX Niedziela zwykła 9. 08. 2020 r.

1. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700.

2. W środę po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek nowenna do bł. ks. Józefa Kowalskiego.

4. W sobotę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Tradycyjnie w tym dniu na sumie dziękujemy Bogu za tegoroczne plony. Msze św. będą odprawione o godz. 730 i 1030. Po południu Mszy św. nie będzie. Na obu Mszach poświęcenie kwiatów, owoców i ziół a na sumie poświęcenie wieńców dożynkowych.

5. W liturgii tygodnia, oprócz Uroczystości Wniebowzięcia NMP, obchodzić będziemy w poniedziałek święto św. Wawrzyńca, we wtorek wspomnienie św. Klary i w piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe.

6. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne, jak również odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych  w wybuchu mieszkańców Bejrutu.

7. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Maciej Jacek Błądziński z Rzeszowa i Karolina Wojton z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na piątek do sprzątania proszę: Celina Wajda, Sławomir Wajda, Halina Wójcik, Bożena Jurkiewicz, Alina Mendrala, Barbara Pitera i Agnieszka Tarnawska.

9.  W związku z tym, że epidemia koronawirusa ciągle się rozwija, przypominam, że w kościele jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczkami, zachowanie bezpiecznej odległości oraz dezynfekcja rąk. 


Do użytku wewnętrznego

Close Menu