II Niedziela Wielkiego Postu, 13. 03. 2022 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z misjonarzami. Po Mszach św. zbiórka do puszek na misje. O godz. 1430 nabożeństwo Gorzkich Żali. Przeżywamy też nowennę do św. Józefa przed uroczystością odpustową.

2. Jutro w poniedziałek Msza św. o godz. 700

3. We wtorek przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa.

4. W środę po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.

6. W piątek na Mszy św. o godz. 1700 dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. otrzymają poświęcone modlitewniki a po Mszy św. nabożeństwo drogi krzyżowej.

7. W sobotę w naszej parafii Uroczystość odpustowa ku czci św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona naszej parafii. Msze św. będą odprawione o 1100 i 1700. Uroczystością  odpustową rozpoczynamy również rekolekcje wielkopostne, które będzie prowadził ks. dr Jan Seremak – michalita.

8. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne. 

9. Parafialna Caritas zachęca do zaangażowania się w pomoc przedświąteczną najbardziej potrzebującym parafianom oraz uchodźcom z Ukrainy. Ofiary pieniężne można składać do skrzyneczki Caritas. W „Groszku”  jest wystawiony kosz na produkty żywnościowe. 

10.  Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na piątek do sprzątania prosimy: Edward Grzebyk, Jolanta Kurc, Krzysztof Kochman, Zofia Paśko, Justyna Tworzydło, Dominika Busz, Katarzyna Witek i Jolanta Domino. Proszę także o zakupienie trzech bukietów do przyozdobienia tabernakulum i ołtarza na odpust.


Do użytku wewnętrznego

Close Menu