XIX Niedziela zwykła, 8. 08. 2021 r.

1. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700.

2. W środę po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek nowenna do bł. ks. Józefa Kowalskiego.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Tradycyjnie w tym dniu na sumie dziękujemy Bogu za tegoroczne plony. Msze św. będą odprawione o godz. 730 i 1030. Po południu Mszy św. nie będzie. Na obu Mszach poświęcenie kwiatów, owoców i ziół a na sumie poświęcenie wieńców dożynkowych.

Również w przyszłą niedzielę odbędą się Dożynki Gminne – rozpoczęcie uroczystości Mszą św. o godz. 1400 w kościele w Sołonce.

5. W liturgii tygodnia, oprócz Uroczystości Wniebowzięcia NMP, obchodzić będziemy: w poniedziałek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein),  we wtorek święto św. Wawrzyńca, w środę wspomnienie św. Klary i w sobotę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe.

6. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne. W ostatnią niedzielę zebrano do puszek na rzecz poszkodowanych  w powodziach i nawałnicach  1139 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Halina Dudek, Ewa Mazur, Dominika Medygrał, Lidia Lis, Teresa Wilk, Zofia Włoch i Helena Grzebyk. W związku ze ślubem nie trzeba kupować kwiatów do przyozdobienia kościoła.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu