IV Niedziela Wielkanocna, 8. 05. 2022 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klasy III. Wszystkie dzieci obejmijmy modlitwą. Przez najbliższy tydzień dzieci będą uczestniczyć w Białym Tygodniu przeżywając pełne uczestnictwo w Eucharystii. 

2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek uroczystość Św. Stanisława – patrona Polski i w sobotę święto Św. Macieja Apostoła.

4. W środę po nabożeństwie próba dla dzieci rocznicowych. 

5. W przyszłą niedzielę na sumie dzieci z klasy IV przeżywać będą rocznicę I Komunii św. Spowiedź dla dzieci w ciągu całego tygodnia przed Mszą św.

6. Składka w przyszłą niedzielę na cele inwestycyjne.

7. Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie dzisiejszej uroczystości I Komunii Św. Bóg zapłać za dar ołtarza w postaci przenośnego tabernakulum i klęcznika, które ufundowały dzieci komunijne i tegoroczni bierzmowani wraz z rodzicami.

8. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Józef Bednarz z Siedlisk i Dominika Katarzyna Szczepanik z Ropczyc (zapowiedź druga).

9. Dziękuję za posprzątanie kościoła oraz obejścia kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Roman Baran, Stanisława Baran, Małgorzata Szela, Dariusz Szczypek, Renata Mucha, Jan Baran, Teresa Tondera i Wojciech Tatara.


Do użytku wewnętrznego

Close Menu