IV Niedziela Wielkanocna, 25. 04. 2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela,  niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania. Zachęcamy wszystkich do gorącej modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Módlmy się zwłaszcza o powołania dla naszej diecezji a także w intencji Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy: w czwartek święto św. Katarzyny ze Sieny i w sobotę wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika.

3. W poniedziałek Msza św. o godz. 700

4. We wtorek przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa.

5. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. Rozpoczynamy również Triduum do św. Józefa, przygotowujące do aktu zawierzenia naszej parafii św. Józefowi w najbliższą niedzielę.

6. W czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII wraz z rodzicami.

8. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj, miesiąc szczególnie poświęcony Matce Najświętszej. Uczcijmy Maryję modlitwą litanii w kościele i w domach. Zachęcam rodziców i dziadków do gromadzenia w rodzinie przy śpiewie litanii dzieci i młodzieży, aby wspólnie wpatrywać się w Maryję prowadzącą nas do Chrystusa. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej przez cały miesiąc w kościele codziennie po Mszy o 1800  a w niedziele po Mszy o godz. 1500.

9. W sobotę od godz. 8 rano odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Gdyby ktoś w związku z epidemią zrezygnował z odwiedzin to proszę o informację.

Po Mszy św. różaniec i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

10. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4150 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

11. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Karol Kleciak z Lutoryża i Sylwia Szostek z Siedlisk (zapowiedź trzecia) oraz Marcin Wiktor Tasior z Siedlisk i Sylwia Maria Stawarz z Wyżnego (zapowiedź druga).

12. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Maria Tatara, Alicja Klimczak, Zofia Grzebyk, Małgorzata Siwiec, Teresa Borowiec i Władysław Wróbel.. 


Do użytku wewnętrznego

Close Menu