XII Niedziela zwykła, 25. 06. 2023 r.

1. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

2. W środę wspomnienie św. Ireneusza.

3. W czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 1800 (składka z tej uroczystości – tzw. Świętopietrze, przeznaczona jest na Stolicę Apostolską).

4. W czwartek nasze wspólnoty parafialne zakończą kolejny rok formacyjny. Zapraszam wszystkich do wspólnej dziękczynnej modlitwy. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

6. W pierwszą sobotę po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Maryi Niepokalanej za grzechy nasze i grzechy świata.

7. Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 800.

8. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość ku czci bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Chcemy jak co roku obchodzić ją w duchu wiary. Zachęcam do licznego udziału w uroczystej Mszy św. o godz. 1100. W związku z remontem schodów nie będzie procesji z Najświętszym Sakramentem i obrazem bł. Józefa dookoła kościoła.

Na chórze prosimy o pozostawienie miejsc dla orkiestry.

W bibliotece będą przygotowane napoje i ciasto dla pielgrzymów.

Msze św. w przyszłą niedzielę o godz. 730 i 1100. Po południu Mszy św. nie będzie.

9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Przemysław Paweł Kubicki z Siedlisk i Natalia Anna Steciw z Kątów (zapowiedź druga).

10. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 8000 zł. Bóg zapłać za te ofiary i ofiary wpłacane na konto parafialne.

11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę następujące osoby: Maria Lasota, Danuta Szczęch, Krystyna Bednarz, Zofia Lelek, Elżbieta Baran, Wiktoria Grzebyk i Jolanta Kurc.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu