XXI Niedziela zwykła, 27. 08. 2023r.

1. Dziś w katedrze rzeszowskiej Dożynki Diecezjalne a w przyszłą niedzielę ogólnopolskie dziękczynienie za plony na Jasnej Górze.

2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie                   Św. Augustyna, we wtorek Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.

3. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

4. W środę, w związku z kongregacją kapłańską, Msza św. również będzie odprawiona o godz. 700 – wieczorem Mszy św. nie będzie.

5. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

6. W pierwszy piątek nabożeństwo do NSPJ. Zachęcam do spowiedzi już od początku tygodnia.

7. W pierwszą sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 800. Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Matce Niepokalanej.

8. Od przyszłej niedzieli będzie odprawiana Msza św. o godz. 1500.

9. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Franciszka z Kamerunu, który na Mszach św. wygłosi Słowo Boże. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na pomoc ks. Franciszkowi w ukończeniu dachu w budowanej w jego parafii świątyni. Zachęcam do ofiarności i hojnego wsparcia tego dzieła.

10. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 5140 zł. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i za wpłaty na konto parafialne.

11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Tadeusz Rogowski, Małgorzata Szczypek, Renata Mucha, Teresa Tondera, Wojciech Tatara, Bożena Tsapar i Maria Pączek.

do użytku wewnętrznego

Close Menu