Wniebowstąpienie Pańskie, 12. 05. 2024r.

1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klasy III. Wszystkie dzieci obejmijmy naszą modlitwą. Przez najbliższy tydzień dzieci będą uczestniczyć w Białym Tygodniu przeżywając pełne uczestnictwo w Eucharystii. Przez cały tydzień przeżywamy też nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św., którą obchodzić będziemy w przyszłą niedzielę.

2. We wtorek święto Św. Macieja Apostoła. O godz. 730 Msza św. w intencji uczniów kl. VIII rozpoczynających egzaminy ósmoklasisty – zapraszam także rodziców i dziadków.  Po wieczornym nabożeństwie próba dla dzieci rocznicowych.

3. W czwartek przeżywać będziemy święto Św. Andrzeja Boboli – męczennika.

4. W przyszłą niedzielę na sumie dzieci z klasy IV przeżywać będą rocznicę I Komunii św.

5. Składka w przyszłą niedzielę na cele inwestycyjne.

6. Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie dzisiejszej uroczystości I Komunii Św. Bóg zapłać za dar ołtarza, którym jest piękny gong ofiarowany przez dzieci komunijne i bierzmowanych.

7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Agata Szpiech, Grażyna Winiarska, Józefa Cupryś, Zofia Kowalska, Anna Materna, Małgorzata Mazur i Agnieszka Sierzputowska.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu