II Niedziela Adwentu, 5. 12. 2021 r.

1. Przeżywamy II niedzielę Adwentu – niedzielę modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na budowę kościoła pw. Bł. Władysława Findysza w Rzeszowie.

2. Na tygodniu Msze św. roratnie ku czci Matki Bożej.  Niech nasze uczestnictwo w nich będzie szczególną formą przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszam dzieci z lampionami do udziału w procesji na początku każdej Mszy roratniej. W poniedziałek Msza św. jest o godzinie 700.

W tym roku przed Bożym Narodzeniem nie będzie spowiedzi ogólnej z księżmi z dekanatu, dlatego proszę o przystępowanie do spowiedzi już teraz, tak aby każdy mógł skorzystać ze spowiedzi świątecznej.

3. Parafialna Caritas zachęca do zaangażowania się w pomoc przedświąteczną najbardziej potrzebującym parafianom.

4. We wtorek wspomnienie św. Ambrożego, przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich, a po Mszy nabożeństwo do św. Michała. Po nabożeństwie spotkanie Rady Parafialnej dotyczące synodu.

5. W środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 1200 w kościele Godzina Łaski. Informacje odnoszące się do obietnic związanych z tą modlitwą znajdują się w przedsionku na tablicy ogłoszeń.  Na Mszę świętą o godz. 1700 połączoną z poświęceniem i wręczeniem medalików zapraszam dzieci z klasy III przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św.

6. W piątek po Mszy św. spotkanie Oazy.

7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy: Maria Dymek, Zofia Czopik, Celina Wajda, Barbara Wajda, Helena Gierlak, Barbara Pitera i Alina Mendrala..

8. Na stoliku z gazetami są wyłożone świece na stół wigilijny w cenie 6 zł.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu