XXVI Niedziela zwykła, 1. 10. 2023 r.

1. Dzisiaj Msza św. popołudniowa o godz. 1500 połączona z nabożeństwem różańcowym.

2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie Aniołów Stróżów, w środę wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu, w czwartek wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, w sobotę NMP Różańcowej.

3. Od jutra Msza św. na tygodniu o godz. 1700 a po niej nabożeństwo różańcowe. W poniedziałki w październiku Msza święta również o godz. 1700. Zapraszam do jak najliczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych zarówno dzieci, młodzież i dorosłych. Proszę o podjęcie modlitwy różańcowej przez róże i grupy parafialne. Dla dzieci przewidziane są naklejki.

4. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich.

5. W I środę po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów.

6. W I czwartek po Mszy św. i różańcu adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W czwartek na Mszę świętą o godz. 1700 zapraszam dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. oraz kandydatów do bierzmowania z kl. VIII. Na Mszy świętej zostaną poświęcone i uroczyście wręczone różańce.

8. W I piątek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej.

9. W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 800. Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające za grzechy nasze i grzechy świata.

10. W sobotę o godz. 900 Msza św. i wręczenie różańców kandydatom do bierzmowania z Budziwoja.

11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania na godziną 1100 proszę: Elżbieta Pokrywka, Andrzej Dudek, Elżbieta Kruczek, Agnieszka Uberman, Karolina Szypuła, Krystyna Kawa, Danuta Konkol i Katarzyna Miśtak.

do użytku wewnętrznego

Close Menu