XVI Niedziela zwykła, 18. 07. 2021 r.

1. Witamy w naszej parafii ks. Mateusza Wielgosza, neoprezbitera z Jasła, który przez najbliższe dwa tygodnie będzie pośród nas posługiwał.

2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

3. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700. Po południu Mszy św. nie będzie.

4. We wtorek przypada ósma rocznica ingresu ks. bpa Jana Wątroby do katedry rzeszowskiej. Pamiętajmy w tym dniu o naszym Pasterzu, wypraszając dla niego światło Ducha Świętego i potrzebne łaski. Przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa.

5. W środę po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

6. W czwartek święto św. Marii Magdaleny. Po Mszy św.  nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.

7. W piątek święto św. Brygidy patronki Europy.

8. W sobotę wspomnienie św. Kingi.

9. W dniach 18 – 25 lipca br. pod hasłem „W drogę do Źródła Życia” będzie obchodzony XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Również po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.

10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Paweł Karol Szczupiel z Siedlisk i Karolina Purpura z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).

11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Jolanta Domino, Małgorzata Rzeźnik, Alicja Myrda, Monika Paśko, Paulina Dubis, Jolanta Wilkos, Natalia Szostek.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu