II Niedziela Adwentu 6. 12. 2020 r.

1. Przeżywamy II niedzielę Adwentu – niedzielę modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na budowę kościoła pw. Bł. Władysława Findysza w Rzeszowie.

2. Na tygodniu Msze św. roratnie ku czci Matki Bożej.  Niech nasze uczestnictwo w nich będzie szczególną formą przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszam dzieci z lampionami do udziału w procesji na początku każdej Mszy roratniej. W poniedziałek Msza św. jest o godzinie 700

Zachęcam do korzystania ze spowiedzi pół godziny przed Mszą św.

3. Parafialna Caritas zachęca do zaangażowania się w pomoc przedświąteczną najbardziej potrzebującym parafianom. 

Gdyby ktoś chciał wypożyczyć łóżko z regulacją dla osoby starszej lub chorej to proszę o kontakt ze mną.

4. We wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 1200 w kościele Godzina Łaski. Informacje odnoszące się do obietnic związanych z tą modlitwą znajdują się w przedsionku na tablicy ogłoszeń.  Na Mszę świętą o godz. 1700 połączoną z poświęceniem i wręczeniem medalików zapraszam dzieci z klasy III przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. Pół godziny przed Mszą św. grupa modlitewna bł. Józefa będzie odmawiać różaniec, zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy: Elżbieta Chyła, Irena Kotula, Elżbieta Winiarska, Lesław Myrda, Kazimierz Baran, Halina Dudek i Ewa Mazur.

6. Na stoliku z gazetami są wyłożone świece na stół wigilijny w cenie 5 zł.

W zakrystii można się zaopatrzyć w opłatki wigilijne. Ofiarami podziękujmy panu organiście za jego posługę. 

7. Zachęcam do włączenia się w akcję zbierania makulatury na studnię bł. ks. Józefa. Kontener znajduje się na parkingu asfaltowym obok plebani.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu