III Niedziela Wielkiego Postu 15. 03. 2020 r.


1. Dzisiaj a o godz. 1430 nabożeństwo Gorzkich Żali.

2. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700.

3. W środę po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek w naszej parafii Uroczystość odpustowa ku czci św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona naszej parafii. Msze św. będą odprawione o 1100 i 1700.

5. W piątek po Mszy św. nabożeństwo drogi krzyżowej .

6.  Parafialna Caritas zachęca do zaangażowania się w pomoc przedświąteczną najbardziej potrzebującym parafianom. Ofiary pieniężne można składać do skrzyneczki Caritas. W „Groszku”  jest wystawiony kosz na produkty żywnościowe. W zakrystii można nabyć baranki oraz paschałki na stół wielkanocny.

7. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

8. Jak co roku wraz z Akcją Katolicką organizujemy w Niedzielę Palmową na sumie konkurs palm wielkanocnych. Zachęcam młodych, starszych jak i najstarszych parafian do podtrzymywania tradycji naszych przodków. Dla twórców najpiękniejszych palm przewidziane są upominki.

9, Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Jakub Piotr Szczęch z Siedlisk i Ewelina Katarzyna Warzybok z Siedlisk (zapowiedź druga), Mateusz Adam Płoszaj z Biedaczowa i Katarzyna Zofia Czopik z Siedlisk (zapowiedź druga) oraz Jakub Kotula z Zarzecza i Patrycja Weronika Dudek z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Krzysztof Kochman, Zofia Paśko, Justyna Tworzydło, Danuta Borowiec, Katarzyna Witek, Jolanta Domino i Małgorzata Rzeźnik.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu