V Niedziela zwykła, 4. 02. 2024 r.

1. W minionym tygodniu zakończyłem wizytę kolędową. Dziękuję za obecność, wspólną modlitwę, szczere rozmowy dotyczące różnych problemów związanych z codziennym życiem i naszą parafią. Szczególnie dziękuję za ogromną życzliwość i gościnność z jaką mnie przyjmowano w każdym domu i rodzinie. Za wszelkie dobro, jak również i za ofiary złożone na tacę z racji kolędy składam serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:

– w poniedziałek wspomnienie św. Agaty (poświęcenie soli, chleba i wody)

– we wtorek wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy

– w sobotę wspomnienie św. Scholastyki

3. W poniedziałek oraz w czwartek Msza św. o godz. 700.

4. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.

5. W środę po nowennie do NMP Nieustającej Pomocy zmiana tajemnic różańcowych.

6. W przyszłą niedzielę wypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Z tej racji zapraszam w sobotę wszystkich starszych i chorych na godz. 1700 na Mszę św. i nabożeństwo połączone z uroczystym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Sakrament namaszczenia będzie udzielany w czasie rekolekcji wielkopostnych.

7. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. 

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Dziękuję paniom, panu kościelnemu oraz młodzieży za uprzątnięcie dekoracji świątecznej. Na sobotę do sprzątania prosimy: Jadwiga Burak, Teresa Rojek, Maria Soboń, Edyta Wilk, Maria Wilk, Krystyna Materna i Elżbieta Bajda.


Do użytku wewnętrznego

Close Menu