XXVI Niedziela zwykła, 26. 09. 2021 r.

1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, we wtorek wspomnienie Św. Wacława, w środę święto Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, w czwartek wspomnienie Św. Hieronima, w piątek wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w sobotę wspomnienie Aniołów Stróżów.

2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

3. We wtorek o godzinie 15:00 zachęcamy do włączenia się w międzynarodowe wydarzenie duszpasterskie „ISKRA MIŁOSIERDZIA” – czyli odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia. Możliwość taka będzie również w naszym kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

We  wtorek po Mszy św. spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.

4. W środę po Mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów.

5. W czwartek po Mszy św. i nowennie do bł. Józefa adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc różańca świętego.  Od piątku Msza św. w ciągu tygodnia będzie o godz. 1700 a po niej nabożeństwo różańcowe. W niedziele różaniec będzie po Mszy św. o godz. 1500. Zapraszam do jak najliczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych zarówno dzieci, młodzież i dorosłych. Proszę o podjęcie modlitwy różańcowej przez róże i grupy parafialne. Dla dzieci przewidziane są wyklejanki i drobne upominki.

7. W I piątek po Mszy św. i nabożeństwie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania

8. W sobotę odwiedzę chorych  z posługą sakramentalną od godz. 800. Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające za grzechy nasze i grzechy świata.

9. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 5170 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, zarówno tym składającym ofiary w kościele jak i wpłacającym na konto parafialne.

10. Dzisiaj po Mszach św. będzie możliwość zakupu u pana Jaromira Kwiatkowskiego książki o bł. Józefie. To już IV wydanie, uzupełnione o nowe treści i informacje. Warto dokonać zakupu, bo to już ostatnie wydanie.

11. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Agnieszka Rutka, Agata Szpiech, Dorota Sobczyk, Grażyna Winiarska, Józefa Cupryś, Barbara Wanat i Regina Bieszczad .

Do użytku wewnętrznego

Close Menu