XXXI Niedziela zwykła, 5. 11. 2023 r.

1. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: w czwartek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego, w sobotę św. Marcina.

2. Przez cały listopad modlimy się po Mszach świętych za zmarłych polecanych w wypominkach.

3. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc jesienną dla WSD w Rzeszowie.

4. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700.

5. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.

6. W środę po Nowennie zbiórka dla ministrantów i lektorów.

7. W piątek po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.

8. W sobotę, 11 listopada przeżywać będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Gminne uroczystości z tej okazji odbędą się w Lubeni. Rozpoczęcie o godzinie 1000 Mszą św. w kościele parafialnym w Lubeni.

W naszym kościele Msza św. o godzinie 1700.  Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.

9.  W przyszłą niedzielę – 12 XI – już po raz piętnasty będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dzień ten jest, co roku obchodzony w drugą niedzielę listopada. W bieżącym roku jest obchodzony pod hasłem „To jest nasz dom”. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na rzecz chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy: Agnieszka Soboń, Witold Miciuda, Edward Miciuda, Marta Szczęch, Maria Warzybok, Stanisława Gruba, Maria Warzybok, Ireneusz Szwed.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu