XXXIV Niedziela zwykła Uroczystość Chrystusa Króla, 26. 11. 2023 r.

1. Dziś w Niedzielę Chrystusa Króla, święto patronalne AK i Dzień Młodzieży w łączności z Ojcem Świętym – centralne uroczystości w katedrze. Uroczysta Msza św. o godz. 1200. Dzisiaj po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i ponowienie uroczystego Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana.

2. Przyszła niedziela to I niedziela Adwentu, którą rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.

3. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700.

4. W środę po Nowennie do Matki Bożej spotkanie ministrantów i lektorów.

5. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do adoracji, aby dziękować Bogu za otrzymane łaski w kończącym się roku kościelnym.

6. W tym tygodniu wypada I piątek, i sobota miesiąca. Spowiedź przed każdą Mszą św.

7. W piątek po Mszy św. i nabożeństwie spotkanie Oazy.

8. W sobotę od godz. 8.00 odwiedzę chorych już w ramach spowiedzi przedświątecznej. Proszę zgłaszać chętnych.  Po Mszy św. różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

9. W ramach składki inwestycyjnej zebrano w ubiegłą niedzielę 5670 zł.  Bóg zapłać za złożone ofiary. A dzisiaj zbiórka do puszek na remont Ośrodka Caritas w Myczkowcach.

10. Pan organista w następną niedzielę po Mszy popołudniowej rozpocznie roznoszenie opłatków po naszych domach. Przyjmijmy go z otwartym sercem i hojnością podziękujmy za kolejny rok posługi w naszej parafii. Szczegóły zostaną podane na ogłoszeniach w następną niedzielę.

11. Do końca miesiąca po Mszach świętych modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.

12. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy: Bożena Jurkiewicz, Alina Mendrala, Agnieszka Tarnawska, Barbara Pitera, Czesław Wajda, Agnieszka Krupa i Zofia Pasternak.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu