V Niedziela Wielkanocna, 28. 04. 2024 r.

1. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: w poniedziałek święto św. Katarzyny ze Sieny, w środę wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika, w czwartek wspomnienie św. Atanazego, w piątek Uroczystość NMP Królowej Polski, w sobotę wspomnienie św. Floriana.

3. We wtorek po Mszy św. próba dla dzieci komunijnych.

4. W środę rozpoczynamy miesiąc maj, miesiąc szczególnie poświęcony Matce Najświętszej. Uczcijmy Maryję modlitwą litanii w kościele lub przy kapliczkach. Zachęcam rodziców i dziadków do gromadzenia przy śpiewie litanii dzieci i młodzieży, aby wspólnie wpatrywać się w Maryję prowadzącą nas do Chrystusa. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej przez cały miesiąc w kościele codziennie po Mszy o 1800 a w uroczystości i niedziele po Mszy św. o 1500.

5. W środę odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do sanktuarium MB NP w Niechobrzu. Po Mszy św. i litanii do Matki Bożej zmiana tajemnic różańcowych.

6. W czwartek Dzień Flagi. Wywieśmy na naszych domach biało-czerwone flagi. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. Z racji uroczystości nie obowiązuje post.

8. W pierwszą sobotę od godz. 800 odwiedzę chorych z Komunią św. Po Mszy św. i litanii różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.

9. W ostatnie niedziele w ramach składki inwestycyjnej zebrano 7880 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Mateusz Dominik Jedziniak z Kielanówki i Karolina Gugała z Siedlisk (zapowiedź trzecia).

11. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Wojciech Tatara, Bożena Tsapar, Maria Pączek, Maria Bieniek, Irena Myrda, Małgorzata Woźniak i Krystyna Kotula.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu