III Niedziela Adwentu 13. 12. 2020 r.

1. Przeżywamy III niedzielę Adwentu nazywaną niedzielą radości. Dzisiaj przypada 39 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Bożej opiece polecajmy naszą Ojczyznę.

2. W poniedziałek Msza św. roratnia o godz. 700, w pozostałe dni o godz. 1700.

3. We wtorek pół godziny przed Mszą św. grupa modlitewna bł. Józefa będzie odmawiać różaniec. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

4. W środę rozpoczniemy nowennę do Dzieciątka Jezus. 

5.  Przypominam, że nie będzie spowiedzi z księżmi z dekanatu. Można się spowiadać codziennie pół godziny przed Mszą św.

6. W związku z ogłoszeniem przez papieża Franciszka Roku św. Józefa, który będziemy przeżywać w Kościele powszechnym, Penitencjaria Apostolska ogłosiła nowe możliwości zyskania odpustu zupełnego. Ze szczegółami można zapoznać się na tablicy ogłoszeń.

7. Bóg zapłać sprzątającym kościół w dniu wczorajszym. Dziękuję również za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Dominika Medygrał, Teresa Wilk, Lidia Lis, Zofia Włoch, Helena Grzebyk, Katarzyna Boczar, Halina Szczupiel.  

8. W ubiegła niedzielę zebrano na budowę kościoła pw. bł. Władysława Findysza w Rzeszowie 1670 zł. Ks. Władysław Srebrny, proboszcz parafii bł. Władysława, serdecznie dziękuje za złożone ofiary – Bóg zapłać. A w przyszłą niedzielę składka na inwestycje parafialne.

9. W zakrystii można się zaopatrzyć w opłatki wigilijne.

10. W dalszym ciągu kontynuujemy akcję zbierania makulatury. W ramach porządków przedświątecznych można przywieźć zbędną makulaturę do kontenera.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu