Wniebowstąpienie Pańskie 24. 05. 2020 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Św. Przez cały tydzień trwa nowenna do Ducha Św.

3. Przypominam, że powoli dobiega końca okres wielkanocny. Zachęcam tych, którzy jeszcze nie przyjęli Komunii św. wielkanocnej do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia Pana Jezusa w czasie Mszy św.

4. We wtorek będziemy obchodzić wspomnienie św. Filipa Nereusza i  Dzień Matki. W modlitwie polecajmy nasze mamy opiece Matki Najświętszej, a dla zmarłych wypraszajmy łaskę Bożego miłosierdzia.

5. W czwartek po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek będziemy obchodzić wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej. Po Mszy św. i nabożeństwie spotkanie dla dzieci z kl. III i ich rodziców.

7. W sobotę w katedrze odbędą się święcenia kapłańskie. Pamiętajmy  w modlitwie o  diakonach, którzy te święcenia przyjmą.

8. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 3000 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Krystyna Kotula, Barbara Szpirak-Dec, Maria Szwed, Patrycja Szwed, Ewa Lichota, Jolanta Bieniek i Grażyna Winiarska.

10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Mateusz Dariusz Kolano z Rzeszowa i Karolina Maria Bomba z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).

Do użytku wewnętrznego

Close Menu