V Niedziela Wielkiego Postu 21. 03. 2021 r.

1. Dzisiaj kończymy nasze rekolekcje parafialne. Na każdej Mszy św. nauka ogólna i na Gorzkich Żalach kazanie pasyjne. Wielkie Bóg zapłać Księdzu Rekolekcjoniście.

Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na inwestycje parafialne.

2. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700.

3. We wtorek przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa.

4. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia, dlatego zachęcamy do prywatnego podjęcia dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego. Po Mszy św. adoracja. Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek po Mszy św. nabożeństwo drogi krzyżowej.

7. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa. Obchodzony będzie Światowy Dzień Młodzieży w łączności z Ojcem Świętym. Na rozpoczęcie sumy uroczysta procesja z palmami z placu kościelnego. Przynieśmy ze sobą palmy i zgromadźmy się przed sumą na placu przy kościele.

8. W związku z tym, że nie będzie przedświątecznej spowiedzi parafialnej z obecnością innych kapłanów z dekanatu, proszę aby, jeśli ktoś ma takie życzenie, przystąpić do tego sakramentu wcześniej. Można to uczynić codziennie pół godziny przed Mszą św.

9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Przemysław Paśko z Siedlisk i Klaudia Kalita z Rzeszowa (zapowiedź pierwsza).

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Marzena Miciuda, Edward Miciuda, Marta Szczęch, Marta Warzybok, Stanisława Gruba, Maria Warzybok i Barbara Kotula.

11. Na półce z gazetami znajduje się puszka na ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

12. Przypominamy, że z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu na letni.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu