XXIX Niedziela zwykła, 16. 10. 2022 r.

1. Dziś obchodzimy XXII Dzień Papieski, dziękujemy Panu Bogu za pontyfikat i osobę św. Jana Pawła II. Po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla młodzieży zdolnej z ubogich rodzin.

2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek święto Łukasza Ewangelisty, w czwartek wspomnienie św. Jana Kantego i w sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II.

3. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na cele inwestycyjne a z przyszłej niedzieli, która rozpoczyna Tydzień Misyjny na Papieskie Dzieła Misyjne.

4. W środę po różańcu spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas

5. W piątek w Lubeni odpust ku czci św. Urszuli. Suma odpustowa o godz.1800.

6. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, pamiętajmy o wysprzątaniu i przygotowaniu grobów naszych bliskich. Troska o groby to wyraz naszej wiary w życie wieczne i zmartwychwstanie naszych ciał. W związku z bardzo dużym kosztem wywozu śmieci z cmentarza proszę o zabieranie ze sobą śmieci, które można posegregować.

7. Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki wypominkowe. Bardzo proszę o czytelne wpisywanie imion i nazwisk naszych zmarłych.

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać. Na sobotę do sprzątania proszę: Edyta Wilk, Maria Wilk, Krystyna Materna, Elżbieta Bajda, Elżbieta Dudek, Danuta Tłuczek i Katarzyna Kuryłowicz.

 Do użytku wewnętrznego

Close Menu