XI Niedziela zwykła 14. 06. 2020 r.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1030 Pierwsza Komunia dzieci z klasy trzeciej a na Mszy św. o 1500 procesja eucharystyczna dookoła kościoła.

2. Przez najbliższy tydzień dzieci będą uczestniczyć w Białym Tygodniu przeżywając pełne uczestnictwo w Eucharystii.

3. Codziennie do czwartku, po Mszy św.,  w ramach oktawy Bożego Ciała,  procesja eucharystyczna. Zapraszam do licznego udziału.

4. We wtorek o godz. 800 Msza św. dla uczniów kl. VIII rozpoczynających swoje końcowe egzaminy. Na tej Mszy św. otrzymają krzyże bierzmowanych.  O 1800 Msza św. z procesją.

5. W środę wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, po nabożeństwie zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.

6. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII (kandydaci przynoszą ze sobą indeksy).

7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Renata Grzebyk, Teresa Purpura, Elżbieta Pokrywka, Alicja Kret, Krystyna Kawa, Małgorzata Kmiotek i Barbara Gugała. W związku ze ślubem nie trzeba kupować kwiatów do przybrania kościoła.

10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Kamil Szczepan Dymek z Siedlisk i Małgorzata Jolanta Jaje z Dębicy (zapowiedź druga).

11. W przyszła niedzielę składka na cele inwestycyjne. Przy okazji informuję, że od drugiej połowy sierpnia zacznie się remont elewacji kościoła, więc wszystkie ofiary będą mile widziane.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu