II Niedziela Adwentu, 4. 12. 2022 r.

1. Przeżywamy II niedzielę Adwentu – niedzielę modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na budowę kościoła pw. Bł. Władysława Findysza w Rzeszowie.

2. Na tygodniu Msze św. roratnie ku czci Matki Bożej.  Niech nasze uczestnictwo w nich będzie szczególną formą przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszam dzieci z lampionami do udziału w procesji na początku każdej Mszy roratniej. W poniedziałek Msza św. jest o godzinie 700.

W tym roku ogólna spowiedź przed Bożym Narodzeniem z księżmi z dekanatu, będzie w poniedziałek 19 grudnia. Zachęcam do dobrego przygotowania i przeżycia spowiedzi świątecznej.

3. Parafialna Caritas zachęca do zaangażowania się w pomoc przedświąteczną najbardziej potrzebującym parafianom.

4. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich, a po Mszy nabożeństwo do św. Michała.

5. W środę wspomnienie św. Ambrożego. Po nowennie zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy spotkanie dla kandydatów na ministrantów.

6. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 1200 w kościele Godzina Łaski. Na Mszę świętą o godz. 1700 połączoną z poświęceniem i wręczeniem medalików zapraszam dzieci z klasy III przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św.

7. W piątek od 830 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.  Na Mszy św. przyjęcie nowych ministrantów a po Mszy św. spotkanie Oazy.

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy: Dominika Medygrał, Lidia Lis, Teresa Wilk, Zofia Włoch, Joanna Dłurzej, Helena Grzebyk i Krzysztof Domoń.

9. Na stoliku z gazetami są wyłożone świece na stół wigilijny.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu