II Niedziela Wielkiego Postu, 25. 02. 2024 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na cele misyjne. 

2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700 

3. W środę po Mszy św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas. 

4. W czwartek Nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu. 

5. W pierwszy piątek po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Na Mszy św. kandydaci do bierzmowania otrzymają krzyże. Po Drodze Krzyżowej spotkanie dla bierzmowanych.

6. W miesiącu marcu nie będzie odwiedzin chorych w pierwszą sobotę. Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w trzecią sobotę (16 marca) i będzie to spowiedź przedświąteczna. Szafarze z Komunią św. będą u chorych w trzecią niedzielę marca i drugi dzień świąt.

7. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające w pierwszą sobotę o godz. 1700

8. W niedzielę o 1430 nabożeństwo Gorzkich Żali. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych wszystkich, którzy tylko mają czas, zarówno dorosłych jak i młodzież i dzieci.

9. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4700 zł. Bóg zapłać za ofiarność. 

10. Jak co roku możemy poprzez zrezygnowanie z jakiejś przyjemności odkładać ofiarę na jałmużnę wielkopostną i w ten sposób wesprzeć leczenie dzieci i osób starszych. Na półce z gazetami zostały wyłożone skarbonki Caritas, można je zabrać ze sobą do domu. Niech taka skarbonka znajdzie się w każdej rodzinie. Jałmużnę przyniesiemy do kościoła w II Niedzielę Wielkanocną w Święto Miłosierdzia Bożego. Do nabycia są baranki na stół wielkanocny i paschałki.

11.  Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Zofia Lelek, Elżbieta Baran, Wiktoria Grzebyk, Jolanta Kurc, Krzysztof Kochman, Bartosz Szpiech, Justyna ruszała i Justyna Tworzydło.


Do użytku wewnętrznego

Close Menu