IV Niedziela Wielkiego Postu, 19. 03. 2023 r.

1. Dzisiaj o godz. 1430 nabożeństwo Gorzkich Żali. Wszystkich serdecznie zapraszam do rozważania Męki Pańskiej.

2. W poniedziałek w naszej parafii Uroczystość odpustowa ku czci św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, pierwszorzędnego patrona naszej parafii. Msze święte będą odprawiane: Suma odpustowa o godz. 1100 i Msza popołudniowa o godz. 1700.

3. We wtorek po Mszy św. spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.

4. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.

6. W piątek od godz. 830 odwiedzę chorych ze spowiedzią świąteczną. Proszę zapisywać chętnych w zakrystii. Po Mszy św. nabożeństwo drogi krzyżowej.

7. W sobotę będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. W czasie Mszy św. będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Jan Gierlak MS. Postarajmy się przeżyć ten czas duchowych ćwiczeń w duchu głębokiej wiary. Wszyscy skorzystajmy z tego czasu łaski.

9. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne. Przed kościołem odbywa się zbiórka na rzecz poszkodowanego w wypadku samochodowym Carlo Emilia.

10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Wojciech Łach z Siedlisk i Dorota Tylutki z Zagorzyc (zapowiedź druga) oraz Damian Wojtyło z Rzeszowa i Joanna Pączek z Siedlisk (zapowiedź druga).

11. W ostatni wtorek przeżywaliśmy wizytację kanoniczną ks. biskupa Edwarda. Chciałem serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżycie tego wyjątkowego wydarzenia. Bóg zapłać za wasze uczestnictwo, obecność i modlitwę. Wielkie Bóg zapłać bierzmowanym i rodzicom za zaangażowanie i złożoną ofiarę.

12. Przypominamy, że z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu na letni.

13. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na piątek (w sobotę jest uroczystość) po drodze krzyżowej do sprzątania prosimy: Maria Warzybok, Barbara Kotula, Sabina Paśko, Leszek Tasior, Agata Dworak, Anna Miciuda i Kazimiera Masłyk.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu