Wniebowstąpienie Pańskie, 16. 05. 2021 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Św. Przez cały tydzień trwa nowenna do Ducha Św.

3. Przypominam, że powoli dobiega końca okres wielkanocny. Zachęcam tych, którzy jeszcze nie przyjęli Komunii św. wielkanocnej do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia Pana Jezusa w czasie Mszy św.

4. W poniedziałek po nabożeństwie próba dla kandydatów do bierzmowania.

5. We wtorek przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa.

6. W środę o godz. 1630 ks. bp ordynariusz udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z klasy VIII. We Mszy św. uczestniczą tylko kandydaci do bierzmowania, świadkowie i najbliższa rodzina. O godz. 1800 będzie odprawione nabożeństwo majowe połączone z nowenną do NMP i Ducha Św.

7. W czwartek będziemy modlić się w intencji naszego księdza biskupa ordynariusza Jana z racji 21 rocznicy sakry biskupiej.

8. W sobotę w katedrze odbędą się święcenia kapłańskie. Pamiętajmy  w modlitwie o  diakonach, którzy te święcenia przyjmą.

9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Jolanta Kotowicz, Wiesław Grzebyk, Bożena Wilk, Anna Kąkol, Paweł Wilk, Zofia Mac i Małgorzata Gugała.

10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Bartosz Zieliński z Kosiny i Irena Głodowska z Siedlisk (zapowiedź trzecia).

Do użytku wewnętrznego

Close Menu