XX Niedziela zwykła, 20. 08. 2023 r.

1. Przypominam, że w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 1500.

2. Dzisiaj w naszej parafii odbędą się Dożynki Gminne (rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1400), a Dożynki Diecezjalne w niedzielę 27. 08. w rzeszowskiej katedrze.

3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

4. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie Św. Piusa X, we wtorek wspomnienie NMP Królowej, w środę Bł. Władysława Findysza, w czwartek święto Św. Bartłomieja Apostoła i w sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej.

5. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę następujące osoby: Agata Szostek, Irena Włoch, Beata Witek, Zofia Rumak, Elżbieta Baran, Stanisława Baran i Małgorzata Szela.

7. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP zebrano na pomoc dla poszkodowanych przez powódź w Słowenii 1145 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

8. W związku z możliwością uzyskania wyższych dopłat bezpośrednich dla gospodarstw poniżej 5 ha, pan Wiesław Dudek zaprasza na spotkanie jutro, czyli 21 sierpnia, w biurze sołtysa w Siedliskach, w godzinach od 16.00 – 18.00. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty.

do użytku wewnętrznego

Close Menu