IV Niedziela Wielkiego Postu, 10. 03. 2024 r.

1. IV Niedziela Wielkiego Postu nazywana jest niedzielą laetare, czyli radości.

2. Dziś rozpoczynamy rekolekcje przygotowujące nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Proszę o modlitwę w intencji księdza rekolekcjonisty i o owocne ich przeżywanie. Dzisiaj na wszystkich Mszach św. nauka ogólna. Po południu o 1430 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. z nauką ogólną. 

3. Jutro w ramach rekolekcji o godz. 900 Msza św. dla chorych połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Pół godziny przed Mszą spowiedź. O godz. 1100 droga krzyżowa dla uczniów naszej szkoły. Wieczorem Msza św. o godzinie 1700 a po niej nauka rekolekcyjna.

4. We wtorek Msza św. i nauka rekolekcyjna dla uczniów naszej szkoły o godzinie 1100. Wieczorem Msza św. o godz. 1700 a po niej nauka rekolekcyjna.

5. Przez cały tydzień trwać będzie nowenna przed odpustem ku czci św. Józefa – patrona naszej parafii.

6. W czwartek po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.

7. W piątek po Mszy św. i nabożeństwie drogi krzyżowej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

8. W sobotę od godz. 800 będę odwiedzał chorych z przedświąteczną posługą sakramentalną. Od soboty rozpoczyna się także ogólnopolska nowenna w intencji Ojczyzny.

9. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Kręgu Domowego Kościoła.

10. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne. Firma mająca naprawić dzwony wyceniła renowację i naprawę dzwonów na 33 700 zł plus koszty dźwigu. Poprawiane też są schody do zakrystii. Zachęcam, więc do ofiarności.

11. Na półce z gazetami została wystawiona puszka na ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.  Są jeszcze do nabycia paschałki na stół wielkanocny.

12. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Klaudia Kąkol z Siedlisk i Marcin Kaczor z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).

13. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Tomasz Domino, Maria Kąkol, Monika Mac, Paulina Dubis, Jolanta Wilkos, Radosław Leśniak, Tomasz Rokita, Bogumiła Tłuczek, Maria Szpiech i Stanisława Kotula.


Do użytku wewnętrznego

Close Menu