V Niedziela Wielkiego Postu, 3.04.2022r.

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 1430.

2. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700 a w Lubeni na Mszy św. o godz. 1800 młodzież przyjmie sakrament bierzmowania.

3. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich a  po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.

4. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych oraz spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

5. W czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek po Mszy św. nabożeństwo drogi krzyżowej.

7. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa. Na rozpoczęcie sumy uroczysta procesja z palmami z placu kościelnego. Przynieśmy ze sobą palmy i zgromadźmy się przed sumą na placu przy kościele. 

8. W związku z tym, że nie będzie przedświątecznej spowiedzi parafialnej z obecnością innych kapłanów z dekanatu, proszę aby, jeśli ktoś ma takie życzenie, przystąpić do tego sakramentu wcześniej. Można to uczynić codziennie pół godziny przed Mszą św. 

9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają Dawid Rojek z Siedlisk i Monika Ogryzek z Gorzyc Przeworskich (zapowiedź druga).

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Elżbieta Winiarska, Małgorzata Myrda, Kazimierz Baran, Zofia Wojewódka, Iwona Świerad, Halina Dudek i Ewa Mazur.

11. Na półce z gazetami znajduje się puszka na ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.


Do użytku wewnętrznego

Close Menu