VI Niedziela Wielkanocna, 5. 05. 2024 r.

1. Przeżywamy miesiąc maj, miesiąc Matki Bożej. Czcijmy Maryję modlitwą litanii w kościele lub przy kapliczkach. Zachęcam rodziców i dziadków do gromadzenia przy śpiewie litanii dzieci i młodzieży, aby wspólnie wpatrywać się w Maryję prowadzącą nas do Chrystusa.

2. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 1030 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klasy III. W tym roku przystąpi do I Komunii osiemnaście dzieci.

3. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe. Po litanii do Matki Bożej będziemy modlić się o urodzaje, obfite plony i błogosławieństwo w pracy.

4. W poniedziałek wypada święto św. Apostołów Filipa i Jakuba i w środę uroczystość św. Stanisława – biskupa i męczennika.

5. W środę po nabożeństwie zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.

6. W czwartek po nabożeństwie odbędzie się próba dla dzieci pierwszokomunijnych.

7. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

8. W sobotę o godz. 1600 spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodzin.

9. W sobotę w Sokołowie Małopolskim Biskup Rzeszowski udzieli święceń diakonatu pięciu alumnom z WSD w Rzeszowie. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 1000. Prosimy o modlitwę w intencji nowych diakonów.

10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Dziękuję również paniom za posadzenie kwiatów na rabatach i ich doglądanie. Na sobotę proszę do sprzątania: Magdalena Kotula, Barbara Szpirak-Dec, Maria Szwed, Patrycja Szwed, Ewa Lichota, Jolanta Bieniek i Agnieszka Rutka.

Proszę też rodziców dzieci pierwszokomunijnych o pomoc. W miarę możliwości proszę również o wyplewienie kostki dookoła kościoła.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu