III Niedziela Wielkiego Postu, 12. 03. 2023 r.

1. Od soboty przeżywamy nowennę do św. Józefa. Odpust ku czci św. Józefa z racji tego, że 19 marca wypada w niedzielę jest przeniesiony na poniedziałek 20 marca.

2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700

3. We wtorek dzień wizytacji naszej parafii przez ks. bpa Edwarda. Rozpoczęcie spotkaniem w szkole o 1100, oficjalne przywitanie w kaplicy bł. Józefa o 1600 połączone ze sprawozdaniami grup parafialnych, a o godz. 1700 Msza św.   z udzieleniem sakramentu bierzmowania.

4. W środę po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek na Mszy św. poświęcenie i wręczenie modlitewników dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.

6. W piątek po Mszy św. Droga Krzyżowa.

7.  Parafialna Caritas zachęca do zaangażowania się w pomoc przedświąteczną najbardziej potrzebującym. Ofiary pieniężne można składać do skrzyneczki Caritas.

8. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Dorota Tylutki z Zagorzyc i Wojciech Łach z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).

9. W przyszłą niedzielę przy kościele będzie kwestował brat Carlo Emilia, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu w Rzeszowie. Leczenie jest skomplikowane i długie a rodzina, aby go ratować sprzedała nawet mieszkanie. W tej chwili Carlo przebywa w szpitalu w Warszawie. Prosimy o wsparcie i pomoc.

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Katarzyna Mendrala, Grzegorz Gugała, Marta Sikora, Marcin Soboń, Witold Miciuda, Edward Miciuda, Marta Szczęch, Marta Warzybok i Stanisława Gruba.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu