XIII Niedziela zwykła, 30. 06. 2024 r.

1. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

2. We wtorek przed Mszą św. koronka do Chórów Anielskich i św. Michała Archanioła a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.

3. W środę święto św. Tomasza Apostoła, po nowennie do Matki Bożej zmiana tajemnic różańcowych

4. W czwartek po Mszy św. i nowennie do Bł. Józefa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W pierwszy piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ze spowiedzi proszę korzystać od początku tygodnia.

6. W pierwszą sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Maryi Niepokalanej za grzechy nasze i grzechy świata.

7. Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 800.

8. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość ku czci bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Chcemy jak co roku obchodzić ją w duchu wiary. Zachęcam do licznego udziału w uroczystej Mszy św. o godz. 1100. Jeżeli będzie odpowiednia pogoda to po Mszy św. odbędzie się procesja z Najświętszym Sakramentem i obrazem bł. Józefa dookoła kościoła. Proszę dzieci pierwszokomunijne o niesienie w czasie procesji różańca a strażaków o niesienie obrazu bł. Józefa.

Na chórze prosimy o pozostawienie miejsc dla orkiestry.

W bibliotece będą przygotowane napoje i ciasto dla pielgrzymów.

Msze św. w przyszłą niedzielę o godz. 730 i 1100. Po południu Mszy św. nie będzie.

9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Sebastian Łach z Siedlisk i Izabela Katarzyna Skalska z Wyżnego (zapowiedź pierwsza).

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę następujące osoby: Natalia Konsur, Anna Czop, Henryk Piotrowski, Mateusz Wójcik, Katarzyna Mendrala, Barbara Gugała, Marta Sikora, Marcin Soboń, Witold Miciuda, Edward Miciuda, Marta Szczęch, Stanisława Gruba, Roman Warzybok i Ireneusz Szwed.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu