Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, 12. 06. 2022 r.

1. W poniedziałek wspomnienie św. Antoniego. Msza św. będzie o godz. 700

W Budziwoju odpust – suma odpustowa o godz. 1800.

2. We wtorek wspomnienie bł. Michała Kozala.

3. W środę po nabożeństwie zbiórka dla kandydatów, ministrantów i lektorów.

4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze święte o godz. 730 i 1000. Po Mszy św. o godz. 1000 uroczysta procesja do czterech ołtarzy. W tym roku procesja w stronę Domu Kultury. Proszę rodziny o przygotowanie ołtarzy. Obrazy do ołtarzy do odebrania w zakrystii. 

W Boże Ciało Mszy św. popołudniowej nie będzie. Przez osiem dni po Bożym Ciele, przez oktawę, procesja eucharystyczna wokół kościoła. Proszę rodziców o przyprowadzenie swoich pociech – dziewczynki proszę o sypanie kwiatków, chłopców o dzwonienie dzwonkami, zapraszam dzieci komunijne jak i starsze.

W niedzielę procesja eucharystyczna będzie na Mszy św. o godz. 1030.

5. O godz. 1900 w Boże Ciało w parku Sybiraków na Baranówce w Rzeszowie odbędzie się koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”. 

6. W piątek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego.  

7. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

8. Pani Basia Lasota serdecznie dziękuje za wszelkie ofiary złożone na rzecz jej leczenia i rehabilitacji. Wielkie Bóg zapłać. W sumie zebrano 5150 zł.

9. Caritas organizuje akcję „Paczka dla Ukrainy”. Gdyby ktoś chciał pomóc można taką paczkę zabrać z przedsionka i razem z najbliższymi, czy sąsiadami zapełnić ją potrzebnymi produktami (lista jest w środku). Można też poszczególne produkty przynosić do kościoła (lista jest wywieszona na tablicy ogłoszeń). 

10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Elżbieta Pokrywka, Alicja Kret, Krystyna Kawa, Małgorzata Kmiotek, Danuta Konkol, Katarzyna Miśtak i Aneta Kus. 


Do użytku wewnętrznego

Close Menu