VI Niedziela Wielkanocna, 9. 05. 2021 r.

1. Zachęcam do oddawania czci Matce Bożej śpiewem litanii, czy to w kościele, czy w rodzinach. W tym trudnym czasie zawierzajmy Jej wstawiennictwu wszystkie nasze troski i intencje.

2. W liturgii Kościoła  w tym tygodniu będziemy obchodzić w piątek święto Św. Macieja Apostoła. W poniedziałek, wtorek i środę obchodzimy Dni Krzyżowe – modlić się będziemy o urodzaje, dobrą pogodę i błogosławieństwo w pracy. 

3. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Zesłaniem Ducha Św.

4. W przyszłą niedzielę na sumie modlić się będziemy za dzieci z klasy IV przeżywające rocznicę I Komunii św. 

5. Składka w przyszłą niedzielę na cele inwestycyjne.

6. W tym tygodniu w poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla dzieci rocznicowych z klasy IV a we wtorek i piątek spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.

7. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Bartosz Zieliński z Kosiny i Irena Głodowska z Siedlisk (zapowiedź druga).

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Również wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli w wysprzątaniu otoczenia kościoła. Na sobotę prosimy do sprzątania: Barbara Kogut, Alfreda Lasota, Wiesława Fendryk, Anna Gugała, Andrzej Borowiec, Władysława Adamczyk i Jan Warzybok.. 

Do użytku wewnętrznego

Close Menu