XVIII Niedziela zwykła (Przemienienie Pańskie), 6. 08. 2023 r.

1. W miesiącu sierpniu podejmujmy świadectwo abstynencji. Na ołtarzu MB jest wystawiona księga trzeźwości dla tych, którzy chcieliby dokonać w niej wpisu swojej abstynencji.

2. Przypominam, że do końca miesiąca nie będzie w niedziele Mszy św. o godz. 1500, za wyjątkiem 20 sierpnia, kiedy to o godz. 1400 w naszym kościele będziemy przeżywać dożynki gminne i parafialne.

3. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy we wtorek wspomnienie św. Dominika, w środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), w czwartek święto św. Wawrzyńca, w piątek wspomnienie św. Klary.

4. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

5. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

6. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.

7. W piątek, czyli 11.08., na terenie Siedlisk i Lubeni będzie odbywał się 32 Rajd Rzeszowski. Z tej racji będzie zamknięta droga na Jawczy, Broniakówce i Księżym Lasku, w godz. 12.40 – 20.45.

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Agnieszka Grzebyk, Halina Szczupiel, Katarzyna Boczar, Elżbieta Siuta, Dawid Solecki, Katarzyna Rusinek, Ewa Wyska, Anna Warchoł, Wanda Król, Eugenia Guzek, Ewa Szczęch, Krystyna Potęcka, Andżelika Domoń i Maria Lib. Bardzo proszę o posprzątanie otoczenia kościoła, wyplewienie rabat i chodnika. Zapraszam też wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomóc w wyplewieniu chodnika.

do użytku wewnętrznego

Close Menu