XXVII Niedziela zwykła, 3. 10. 2021 r.

1. Dzisiaj Msza św. popołudniowa o godz. 1500 połączona z nabożeństwem różańcowym.

2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, w czwartek wspomnienie NMP Różańcowej.

3. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 1700 (w poniedziałek również) a po nich nabożeństwo różańcowe.

4. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i Chórów Anielskich.

5. W środę zmiana tajemnic różańcowych. Po nabożeństwie spotkanie dla ministrantów i lektorów.

6. W czwartek na Mszę świętą o godz. 1700 zapraszam dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. Na Mszy świętej zostaną poświęcone i wręczone różańce. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W  piątek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej. Zapraszamy wszystkich chętnych od IV klasy szkoły podstawowej wzwyż.

8. W sobotę o godz. 900 nabożeństwo dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP z parafii Rzeszów – Drabinianka i naszej, połączone z uroczystym wręczeniem różańców.

9. W przyszła niedzielę będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się!”.  Po Mszach świętych zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

10. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę na godz. 1030 do sprzątania proszę: Zofia Kowalska, Anna Materna, Małgorzata Mazur, Agnieszka Sierzputowska, Ewa Jachimowska, Grażyna Kotowicz i Anna Soboń..


Do użytku wewnętrznego

Close Menu