Niedziela Miłosierdzia, 24. 04. 2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela, druga niedziela Wielkanocna jest Świętem Miłosierdzia Bożego. Caritas obchodzi swoje patronalne święto – Dzień Dobra. Składam „Bóg zapłać” za ofiarę jałmużny wielkopostnej złożonej dzisiaj przed ołtarzem.

2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.

3. We wtorek przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa a po Mszy św. spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.

4. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy i spotkanie formacyjne

I Kręgu Domowego Kościoła.

5. W czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc maj, miesiąc szczególnie poświęcony Matce Najświętszej. Uczcijmy Maryję modlitwą litanii w kościele lub przy kapliczkach. Zachęcam rodziców i dziadków do gromadzenia przy śpiewie litanii dzieci i młodzieży, aby wspólnie wpatrywać się w Maryję prowadzącą nas do Chrystusa. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej przez cały miesiąc maj w kościele codziennie po Mszy o 1800 a w uroczystości i niedziele po Mszy św. o 1500.

8. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Wojciech Skowron z Bobrowej i Urszula Kowalska z Siedlisk (zapowiedź trzecia).

10. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Ewa Szczęch, Krystyna Potęcka, Elżbieta Szpirak, Maria Lib, Alicja Wałach, Ewa Porada i Swietłana Łach.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu