XVI Niedziela zwykła, 23. 07. 2023 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. poświęcenie pojazdów i zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.

2. Dzisiaj przeżywamy również Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez papieża Franciszka. Polecajmy Bożej Opatrzności wszystkich seniorów w naszych rodzinach i parafii.

3. W liturgii tego tygodnia w poniedziałek wypada wspomnienie św. Kingi, we wtorek święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa, w środę wspomnienie św. Joachima i Anny i w sobotę wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza.

4. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

5. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

6. W czwartek po Mszy św. i nowennie do bł. Józefa adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W ostatnią niedzielę zebrano w ramach składki inwestycyjnej 7000 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

8. Duszpasterstwo młodzieży organizuje w sobotę, 5 sierpnia br. spotkania dla młodzieży w łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży w Lizbonie w czterech miejscach naszej diecezji. Są to: Gorlice, Jasło, Cmolas, Rzeszów. W programie: zabawy integracyjne, Msza św., modlitwa uwielbienia oraz transmisja spotkania Papieża Franciszka z młodymi w Lizbonie. Zapraszamy młodzież, ale także rodziny na te spotkania. Szczegółowe informacje na plakatach oraz na stronie  www.mlodziez.rzeszow.pl 

9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Marzena Domino, Teresa Rojek, Elżbieta Chyła, Monika Chyła, Andrzej Kotula, Elżbieta Winiarska i Małgorzata Myrda.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu