XIII Niedziela zwykła, 27. 06. 2021 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych przez pożar mieszkańców Nowej Białej k. Nowego Targu.

2. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

3. We wtorek  Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 1800 (składka z tej uroczystości – tzw. Świętopietrze, przeznaczona jest na Stolicę Apostolską). Przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa.

4. W środę zakończenie nabożeństw czerwcowych.

5. W czwartek nasze wspólnoty parafialne zakończą kolejny rok formacyjny. Zapraszam wszystkich do wspólnej dziękczynnej modlitwy. Po nowennie do bł. Józefa adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W pierwszy piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7. W pierwszą sobotę wypada święto św. Tomasza Apostoła. Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Maryi Niepokalanej za grzechy nasze i grzechy świata.

8. Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 800

9. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość ku czci bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Chcemy jak co roku obchodzić ją w duchu wiary. Zachęcam do licznego udziału w uroczystej Mszy św. o godz. 1100. Jeżeli będzie odpowiednia pogoda po Mszy św. odbędzie się procesja z Najświętszym Sakramentem i obrazem bł. Józefa dookoła kościoła. Proszę dzieci pierwszokomunijne o niesienie w czasie procesji różańca a strażaków o niesienie obrazu bł. Józefa.

Na chórze prosimy o pozostawienie miejsc dla orkiestry.

W tym roku nie będzie organizowany piknik, ale będą przygotowane napoje i ciasto dla pielgrzymów.

Msze św. w przyszłą niedzielę o godz. 730 i 1100. Po południu Mszy św. nie będzie. 

10. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 5130 zł. Bóg zapłać za te ofiary i ofiary wpłacane na konto parafialne.

11. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Jarosław Brzeżawski z Siedlisk i Zuzanna Wojtuszek z Rzeszowa (zapowiedź druga) oraz Franciszek Bednarz z Siedlisk i Magdalena Wanda Sitarz z Chmielnika (zapowiedź pierwsza).

12. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. Bóg zapłać za złożoną  ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę następujące osoby: Edyta Wilk, Maria Wilk, Krystyna Materna, Elżbieta Bajda, Elżbieta Dudek, Danuta Tłuczek, Katarzyna Kuryłowicz, Andrzej Róg, Irena Gugała, Katarzyna Juras, Elżbieta Warzybok, Marek Kwater, Alicja Buż i Maria Borowiec. Zapraszam też wszystkich chcących pomóc w wyplewieniu kostki dookoła kościoła.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu