V Niedziela Wielkanocna, 7. 05. 2023 r.

1. Zachęcam do oddawania czci Matce Bożej śpiewem litanii, czy to w kościele, czy przy kapliczkach, czy w rodzinach. Zawierzajmy Jej wstawiennictwu wszystkie nasze troski i intencje.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek uroczystość Św. Stanisława biskupa i męczennika – patrona Polski

3. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 1030 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klasy III. Na tej Mszy św. główna nawa będzie zarezerwowana dla dzieci ich rodzin W tym roku w naszej parafii przystąpi do I Komunii siedemnaście dzieci.

Próba dla dzieci komunijnych we wtorek i piątek po nabożeństwie majowym.

5. W sobotę od godz. 830 spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodzin.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 1000 proszę do sprzątania: Anna Buda, Dorota Dąbrowska, Aneta Szkoła, Bernadeta Gugała, Magdalena Rusin, Katarzyna Brzeżawska i Anna Czopik. Proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych o pomoc. W miarę możliwości proszę również o wyplewienie kostki dookoła kościoła.

7. Sołtys miejscowości Siedliska informuje, że drugą ratę podatku będzie przyjmował w miejscowym Domu Kultury w dniach 12, 13 i 15 maja (piątek, sobota i poniedziałek), od godz. 9 do 12 i od 17 do 19.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu